Résztvevők

Díj

DIAK

Osztály

ISKOLA DOLGOZAT KÖRNYEZET FELKÉSZÍTŐ
Ciprian CEIAN 9 C.T. „Ioan Ciordaş” 

Fibonacci sorozat, alkalmazások

Bemutató, C++ Szatmari Edit
Bercovici Crina
Cristian CRĂCIUN
Mihnea ORJAN 9 C.T. „Ioan Ciordaş” Beiuş Progresiile aritmetice
au farmecul lor
Bemutató, C++ Szatmari Edit
Bercovici Crina
III. Díj
Huli Nándor István 9 ARANY JANOS Iskolaközpont A Számításifelhő Windows alkalmazások NAGY ILDIKO
MOLNAR GHEDEAN 9 C.T. „Ioan Ciordaş” Beiuş "Magia matematicii"  Bemutató Bercovici Crina
III. Díj
KIS NANDOR 10 ARANY JANOS Iskolaközpont A fraktálok csodálatos
 világa
Ismertető, Pascal, C++ NAGY ILDIKO
Luminiţa INDRE,  11 C.T. „Ioan Ciordaş” Beiuş Descoperim tainele
matricelor
Bemutató, alkalmazás Bercovici Manuel
Bercovici Crina
Renata PLAŞTIN
I. Díj
NAGY ZSOMBOR 11 ARANY JANOS Iskolaközpont Modellezés Blender-ben Számítógépes tervezés NAGY ILDIKO
II. Díj
GÁL KATALIN 11 ARANY JANOS Iskolaközpont Bűvös kocka Html, Flash, CSS, Pascal NAGY ILDIKO
SARKOZI CSABA 11 ARANY JANOS Iskolaközpont Batch  állományok Html, Flash, CSS,Dos NAGY ILDIKO
GHITEA BRIGITTA 11 ARANY JANOS Iskolaközpont Utazások Html, Flash, CSS NAGY ILDIKO
KOVÁCS ISTVÁN 11 ARANY JANOS Iskolaközpont A II. világháború európai eseményei Html, Flash, CSS NAGY ILDIKO
OLÁH ZOLTÁN 11 ARANY JANOS Iskolaközpont Matematikai sorozatok Html, Flash, CSS, Pascal NAGY ILDIKO
II. Díj
ÓRÁS ANDREA 11 ARANY JANOS Iskolaközpont Szociometria Html, Flash, CSS NAGY ILDIKO
VARGA-SOMOGYI AKOS 11 BOLYAI TEHETSEGGONDOZO
GIMNAZIUM ES KOLLEGIUM
xNotes Alkalmazás, programozás KOROSI GABOR
Alina FĂT 11 C.T. „Ioan Ciordaş” Beiuş Cele 7 cazuri de nedeterminare
 în calculul limitelor de şiruri
Bemutató, alkalmazás Bercovici Manuel
Bercovici Crina
Georgiana FASIE
I. Díj
KOPASZ TAMAS 12 BOLYAI TEHETSEGGONDOZO
GIMNAZIUM ES KOLLEGIUM
Játékkonzol
hallássérülteknek
Megépített automata
 és vezérlése
KOROSI GABOR
KORMOCZI ANDOR
Fődíj
Simonyi Máté 12 BOLYAI TEHETSEGGONDOZO
GIMNAZIUM ES KOLLEGIUM
VIDEOKÁRTYÁK
TESZTELÉSE
Web alkalmazás Esztelecki Péter

Zsűri

Canahai Dana - Matematika- informatika szakos tanárnő - Arany János Főgimnázium
Hasas Tünde - Matematika- informatika szakos tanárnő - Szent László Római Katolikus Gimnázium
Berek Máté Tamás - Számítástechnikai mérnök